TAVO VEIDAS: VISIEMS PERSKAITOMA KNYGA AR PRABANGUS, DAUG PASLAPČIŲ SLEPIANTIS VIRŠELIS?
Stresą patirtą darbe malšinate vakarėlių metu, alkoholiniais kokteiliais ir tabako dūmais? Susitaikykite, tačiau toks gyvenimo būdas paliks ryškius pėdsakus Jūsų veide. Patinusi, išblyškusi, pleiskanota, ar raukšlėta oda atskleis Jūsų gyvenimo būdo „nuodėmes“, kurias norėtumėte pasilikti tik sau. Jei pabodo klausyti, kaip derėtų gyventi, tuomet laikas sužinoti, kas Jums gali padėti.
Kiekvienas turime, kuo didžiuotis. Vieni džiaugiasi kasdien sportuodami, kiti kuria kulinarinius šedevrus, treti didžiuojasi savo karjera. Tačiau yra kita gyvenimo pusė, kurią norime nuslėpti, bet tai ne visada pavyksta. Alkoholio vartojimas, rūkymas, stresas, greitas maistas, besaikis deginimasis – šias gyvenimo būdo „nuodėmes“ dažnai išduoda Jūsų veidas. Ar tikrai norite, kad kitiems Jūsų veidas būtų it lengvai skaitoma knyga? O gal verčiau svajojate apie veidą, kuris it prabangus knygos viršelis gali nuslėpti tai ko visiems nebūtina žinoti? Rinktis Jums! Prieš tai susipažinkite, kas yra didžiausi odos priešai.
1.Cigaretės dūmas dažo veidą pilkšvai
Kasdienis rūkymas ne tik atima iš veido spindesį ir dažo jį pilkšvai, bet ir gerokai paspartina visiems matomus odos senėjimo procesus. Viskas dėl to, kad rūkymas blokuoja odos poras ir taip net trečdaliu sumažina deguonies patekimą į ją.
2.Alkoholio palikta žymė – patinęs veidas
Nesaikingas alkoholio vartojimas be gailesčio palieka žymes ant veido. Patinęs veidas, ratilai po akimis, išryškėjusios raukšlės – visa tai signalizuoja, kad organizmas gauna per daug alkoholio. Alkoholio žymės stipriausiai išryškėja ryte po vakarėlio, tačiau lieka visam gyvenimui.
3.Kur greitas maistas, ten ir spuogas
Jau seniai spuogai tapo ne tik paauglių problema. Greitą ar saldų maistą mėgstantys suaugę gali turėti netgi daugiau spuogų, nei paauglys brendimo įkarštyje. Toks maitinimasis stokoja vitaminų ir mineralų, tad oda tampa spuoguota ir praranda spindesį.
4.Stresas džiovina odą
Daug dirbantys žmonės ne tik kasdien patiria stresą, bet per didelį darbo krūvį netgi pamiršta pasirūpinti savo oda. Įrodyta, kad stresas veikia it blokatorius, kuris stabdo odos drėkinimą iš vidaus. Oda negaunanti drėgmės – sausa, pleiskanota ir nelygi.
5.Saulės „bučinukai“ sendina
Nepaisant to, kad saulės „bučinukai“ dovanoja taip reikalingą vitaminą D, tačiau piktnaudžiavimas jais žaibiškai sendina odą. Tyrimai rodo, kad UV spinduliai lemia net 90 proc. priešlaikinio odos senėjimo požymių. Gilios raukšlės, pigmentinės dėmės, blyški oda kiekvienam prideda tikrai ne vienerius metus.
6.Poilsio stoka gąsdina maišeliais po akimis
Miegojimas mažiau nei 6 valandas per parą iššaukia pajuodusius paakius ar „maišelius“ po akimis. Oda aplink akis kur kas plonesnė nei kitose kūno vietose, todėl gyvenimo būdo „nuodėmės“ čia atsispindi labai greitai. Posakis „grožio miegas“ atsirado ne veltui, nes kokybiškas ir pakankamos trukmės miegas leidžia odos ląstelėms tinkamai atsinaujinti.
Kaip išpirkti gyvenimo būdo „nuodėmes“?
Turbūt nenustebinsime pasakę, kad pilnai išpirkti gyvenimo būdo „nuodėmių“ nepavyks. Galite bandyti ieškoti darbo, kuriame patirsite mažiau streso, bet galbūt jame ir mažiau realizuosite savo potencialą. Galite vengti smagių vakarėlių, bet tuomet prarasite progą susipažinti su naujais žmonėmis. Tai kaip tuomet puoselėti veidą, kad jais it prabangus knygos viršelis paslėptų gyvenimo nuklydimus?
Išsiaiškinime kas vienija visas šešias aptartas gyvenimo būdo „nuodėmes“. Alkoholis, nikotinas, UV spinduliai, cukrus, druska, stresas ir miego stoka naikina pagrindinį odos stangrumą ir elastingumą palaikantį baltymą – kolageną. Taip pat kolageno kiekis pradeda sparčiai mažėti, kai mums sukanka 25 metai. Amžius ir gyvenimo būdo „nuodėmės“ – didžiausi kolageno priešai. Dvidešimtmetė kurį laiką gali nepastebėti alkoholio, rūkymo ar streso žymių ant jos veido odos, nes jos organizmas dar spėja gaminti kolageną. Kur kas liūdniau – trisdešimtmetei, kurios gyvenimo būdo „nuodėmės“ jau gali būti pasiglemžusios visą organizme pagamintą kolageną. Taisyklė čia labai paprasta – kuo mažiau odoje kolageno, tuo mūsų oda sensta greičiau ir atrodo blogiau.
Prabangus viršelis kuriamas „iš vidaus“
Paradoksalu, tačiau išorines odos problemas geriausiai tvarko ne kremai, serumai ar losjonai sudėtyje turintys trikolageno, o šios medžiagos vartojimas iš vidaus. Išorinės priemonės veikia tik paviršinį odos sluoksnį per kurį odai sudėtinga pasisavinti reikiamas medžiagas.
Pasirūpinkite savo oda „iš vidaus“ naudodami „FenoQ TriCollagen Peptide“, kuris ne tik papildys trikolageno rezervą, bet įvairiapusiška preparato sudėtis užtikrins tolimesnę trikolageno gamybą. Lietuvių ir švedų kurtame naujos kartos trikolageno preparato vieno buteliuko dozėje yra net 10 tūkst. miligramų hidrolizuoto trikolageno. Efektyvi ir patikrinta sudėtis, o svarbiausia, lūkesčius viršijantys atsiliepimai leidžia teigti, kad galite sušvelninti gyvenimo būdo „nuodėmių“ paliekamas žymes ant Jūsų veido. Vartodami šį preparatą Jūs papildysite trikolageno atsargas ir taip užtikrinsite, kad veido oda taptų elastingesne, stangresne, skaistesne, būtų stipriau drėkinama, ant jos mažiau matytųsi raukšlės ar patinimai.
Tai kokį veidą renkatės Jūs – tą, kuris išduoda gyvenimo būdo „nuodėmes“ ar tą, kuris it prabangus viršelis subtiliai paslepia tai, ko kitiems žinoti visai nereikia?
FenoQ“ linijos preparatus galite įsigyti čia: https://trikolagenas.lt/