Pristatymas

Pristatymo sąlygos

PRISTATYMAS LIETUVOJE

 

trikolagenas.lt užsakymai yra pristatomi naudojantis Venipak kurjerių paslaugomis. Siunta jus pasieks užsakymo metu nurodytu adresu.

 

Prieš gaudami savo užsakymą – iš  Venipakkurjerių gausite SMS žinutę su pristatymo informacija, o tai pat – kurjerio telefono numeriu, kad esant reikalui, galėtume susisiekti su siuntos pristatytoju. Jei Venipakkurjeris dėl Jūsų kaltės negalės pristatyti siuntos (nebūsite nurodytoje vietoje arba kurjeris negalės su Jumis susisiekti telefonu)  – siunta grįš mums atgal. Primename, jog siuntos yra perduodamos tik gavėjui, kurio vardas ir pavardė yra užregistruoti užsakymo metu, nebent būsite nurodę kitaip.

 

SVARBU! Užsakymo metu turi būti nurodytas lietuviškas telefono numeris, kitu atveju kurjeris negalės su jumis susisiekti ir pristatyti siuntinio.

 

Prekių pristatymo kaina Lietuvoje – NEMOKAMA.

PRISTATYMAS UŽSIENIO ŠALYSE

 

trikolagenas.lt užsakymai yra pristatomi naudojantis Venipak kurjerių arba Lietuvos pašto paslaugomis. Siunta jus pasieks užsakymo metu nurodytu adresu.

Atlikdami užsakymą atidžiai suveskite savo adresą užsienio šalyje ir savo šalies telefono numerį (pasirinkus pristatymą užsienio šalyje, lietuviškas telefono numeris netinka).

 

SVARBU! Jeigu užsakinėjant siuntinį nerandate savo norimos šalies pristatymui, susisiekite su mumis telefonu +37063399998, el.paštu info@fenoq.lt arba asmenine žinute soc.tinkle Facebook  – FenoQ TriCollagen ir mes padėsime suformuoti užsakymą.

 

Pristatymo terminas – priklausomai nuo šalies pristatymo terminas gali trukti iki 21 d.

 

Prekių pristatymo kaina užsienio šalyse:

  • Pristatimo kaina (nepriklausomai nuo šalies, išskyrus Norvegiją) – 15 Eur.
  • Siuntimo kaina į Norvegiją priklauso nuo užsakymo dydžio. Dėl užsakymo į Norvegiją susisiekite su mumis telefonu +37063399998, el.paštu info@fenoq.lt arba asmenine žinute soc.tinkle Facebook  – FenoQ TriCollagen.